Nowy produkt

Lactibiane Wzorcowy

Probiotyki to żywe mikroorganizmy wpływające na naszą florę jelitową, które uczestniczą w prawidłowym trawieniu, skutecznym wchłanianiu składników odżywczych, regulacji pasażu jelitowego oraz zwiększeniu odporności. Dzięki wielu badaniom możemy dzisiaj określić które z poszczególnych szczepów bakterii probiotycznych oddziałują na daną patologię, nie tylko w zakresie układu pokarmowego.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych probiotyków LACTIBIANE. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy według określonych cech i potrzeb. Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji.

LACTIBIANE Wzorcowy – ZJD (przewlekłe zaparcia), nietolerancja pokarmowa. Poprawia pasaż i jakość flory bakteryjnej.
Koncentracja: 10 miliardów probiotyków w 1 saszetce 2,5 g lub w 1 kapsułce (10.109 CFU).

Szczepy: 4 specyficzne szczepy probiotyczne (wchodzące w skład kolekcji Instytutu Pasteura w Paryżu):
- Bifidobacterium longum LA 101
- Lactobacillus helveticus LA 102
- Lactococcus lactis LA 103
- Streptococcus thermophilus LA 104

Substancje dodatkowe: maltodekstryna, celuloza, skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.
Skuteczność: udowodniona, wykazana w badaniu klinicznym przeprowadzonym na randomizowanej, podwójnej ślepej próbie z placebo.

Dawkowanie: 1 kapsułka na dzień pomiędzy posiłkami, popijane szklanką wody. Stosować przez 30 dni. W zależności od intensywności zaburzeń powtórzyć przez kolejne 2 miesiące – 1 kapsułka na 2 dni. Pomiędzy posiłkami, popijane szklanką wody.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

Opakowanie 30 kapsułek.

17 innych produktów w tej samej kategorii: