Nowy produkt

Lactibiane Podróż

Probiotyki to żywe mikroorganizmy wpływające na naszą florę jelitową, które uczestniczą w prawidłowym trawieniu, skutecznym wchłanianiu składników odżywczych, regulacji pasażu jelitowego oraz zwiększeniu odporności. Dzięki wielu badaniom możemy dzisiaj określić które z poszczególnych szczepów bakterii probiotycznych oddziałują na daną patologię, nie tylko w zakresie układu pokarmowego.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych probiotyków LACTIBIANE. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy według określonych cech i potrzeb. Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji.

LACTIBIANE Podróż – Zalecany dla osób narażonych na kontakt z pasożytami, podróżujących, „zmieniających kuchnię”. Pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego w trakcie wyjazdu. Normalizuje skład flory bakteryjnej jelit. Hamuje rozwój Escherichia Coli i Salmonella Typhimurium, dwóch głównych mikrobów odpowiedzialnych za biegunkę podróżną.

Stabilność: do miesiąca w temp. 40oC
Koncentracja: 20 miliardów w 1 kapsułce (20.109 CFU).
Szczepy: 3 specyficzne szczepy probiotyczne:
- Lactobacillus acidophilus LA 201
- Lactobacillus casei LA 205
- Lactobacillus plantarum LA 301

Substancje dodatkowe: skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, maltodekstryna.

Dawkowanie: 1 kapsułkę na dzień. Przyjmować przed posiłkiem popijając dużą szklanką wody. Rozpocząć w przeddzień wyjazdu i przyjmować przez cały pobyt.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

Opakowanie 14 kapsułek.

17 innych produktów w tej samej kategorii: