Nowy produkt

Lactibiane Iki

Probiotyki to żywe mikroorganizmy wpływające na naszą florę jelitową, które uczestniczą w prawidłowym trawieniu, skutecznym wchłanianiu składników odżywczych, regulacji pasażu jelitowego oraz zwiększeniu odporności. Dzięki wielu badaniom możemy dzisiaj określić które z poszczególnych szczepów bakterii probiotycznych oddziałują na daną patologię, nie tylko w zakresie układu pokarmowego.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych probiotyków LACTIBIANE. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy według określonych cech i potrzeb. Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji.

LACTIBIANE IKI – NZJ w czasie remisji lub przepisane wraz z tradycyjnymi – standardowymi metodami leczenia NZJ, w nietolerancji pokarmowej. Wzmacnia florę jelitową, zmniejsza stan zapalny i łagodzi ból. Łagodzi zaburzenia jelitowe i sprzyja wzmocnieniu mikrobioty.
- Wzmacnia florę jelitową
- Zmniejsza stan zapalny
- Łagodzi ból

Koncentracja: 40 bilionów probiotyków w jednej saszetce (40.109 CFU).
Szczepy: 3 specyficzne szczepy probiotyczne:
- Bifidobacterium lactis LA 304
- Lactobacillus acidophilus LA 201
- Lactobacillus salivarius LA 302

Substancje dodatkowe: skrobia ziemniaczana, inulina z cykorii, maltodekstryna z kukurydzy i dwutlenek krzemu.

Dawkowanie: Przy nasileniu objawów 2 saszetki na dzień aż do ustąpienia dolegliwości. Prewencyjnie 1 saszetka na dzień przez 30 dni.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

Opakowanie 30 saszetek.

17 innych produktów w tej samej kategorii: