Nowy produkt

Lactibiane H-Py

Probiotyki to żywe mikroorganizmy wpływające na naszą florę jelitową, które uczestniczą w prawidłowym trawieniu, skutecznym wchłanianiu składników odżywczych, regulacji pasażu jelitowego oraz zwiększeniu odporności. Dzięki wielu badaniom możemy dzisiaj określić które z poszczególnych szczepów bakterii probiotycznych oddziałują na daną patologię, nie tylko w zakresie układu pokarmowego.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych probiotyków LACTIBIANE. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy według określonych cech i potrzeb. Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji.

LACTIBIANE H-Py – Zalecany dla osób zakażonych Helicobacter Pylori. Zawiera lukrecję, która sprzyja utrzymaniu funkcji błony śluzowe żołądka i jelit.

Koncentracja: 10 miliardów szczepów mikrobiotycznych w 1 kapsułce (10.109 CFU).

Szczepy: 2 specyficzne szczepy probiotyczne:
- Lactobacillus salivarius LA 302
- Lactobacillus plantarum LA 301

Substancje dodatkowe: wyciąg z cynamonu, ekstrakt z lukrecji, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, kwas mlekowy, maltodekstryna.

Dawkowanie: 1 kapsułka biała i 2 brązowe dziennie przez 14 dni. Przyjmować przed posiłkiem popijając dużą szklanką wody. W razie potrzeby powtórzyć.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

Opakowanie 30 kapsułek.

17 innych produktów w tej samej kategorii: