Nowy produkt

Kolagen w proszku dla mężczyzn 220g - NUTRI CLINIC

Czysty Collagen uznawany za bezkonkurencyjny produkt w medycynie estetycznej polecany jest  od wielu lat przez specjalistów dermatologów, kosmetologów oraz farmaceutów jako skuteczny sposób na  zachowanie młodości oraz regenerację tkanki chrzęstno-stawowej. Jego zbawienne działanie pokryte naukowymi badaniami doceniło wiele gwiazd dzięki czemu w Niemczech i Szwajcarii jego stosowanie jest elementem codziennej pielęgnacji  wielu kobiet oraz mężczyzn.

Wraz z upływem czasu włókna collagenowe w organizmie człowieka ulegają degradacji, czego widocznym efektem jest powstawanie zmarszczek. Komórki skóry już po 25 roku życia zmniejszają swoją naturalną produkcję collagenu, co w konsekwencji powoduje brak dostatecznego nawilżenia i wiotczenie naskórka. Naskórek u mężczyzn składa się z 32 warstw komórek, jest mocniejszy i bardziej prężny niż u kobiet, jednak w okresie późniejszym starzeje się o wiele szybciej. Odpowiedzialne za to hormony androgeny powodują, że delikatne preparaty kosmetyczne przeznaczone dla kobiet nie wywołują pożądanych efektów polepszenia kondycji skóry u mężczyzn. Przyjmowanie wewnętrznej kuracji w postaci czystego Collagenu skutecznie regeneruje włókna collagenowe, oraz spowalnia procesy  starzenia się skóry. Skuteczność potwierdzona wieloma badaniami.

DZIAŁANIE:
Collagen dostarcza niezbędnych elementów do regeneracji włókien collagenowych w Twoim organizmie, dzięki czemu w widoczny sposób:

  • wzmacnia skórę, włosy i paznokcie
  • spłyca zmarszczki, opóźnia proces starzenia się skóry
  • nawilża skórę od wewnątrz
  • przeciwdziała wypadaniu włosów
  • redukuje oznaki zmęczenia skóry
  • wzmacnia cebulki włosów
  • stanowi naturalna barierę chroniąca przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych
  • regeneruje tkankę chrzęstno-stawową
  • pomaga w procesie odbudowy tkanki łącznej i kostnej, polecany dla sportowców i osób aktywnych fizycznie


DAWKOWANIE:
Sypka i bezsmakowa formuła produktu pozwala na wszechstronne zastosowanie w codziennej diecie np.: jako dodatek do koktajli, jogurtu lub soków. Zalecana dzienna dawka to 5g, co stanowi 1 łyżeczkę preparatu. Aby zwiększyć działanie collagenu zaleca się dodawanie go do produktów o wysokiej zawartości witaminy C.

SKŁAD: 100% Peptydy kolagenowe rybie

Collagen jest całkowicie bezpieczny oraz łatwo przyswajalny przez organizm.
Zahamuj proces starzenia się skóry oraz zregeneruj collagen w swoim organizmie za pomocą naturalnej, wewnętrznej kuracji.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

17 innych produktów w tej samej kategorii: