Nowy produkt

Biofilm - prebiotyk w kapsułkach

Probiotyki to żywe mikroorganizmy wpływające na naszą florę jelitową, które uczestniczą w prawidłowym trawieniu, skutecznym wchłanianiu składników odżywczych, regulacji pasażu jelitowego oraz zwiększeniu odporności. Dzięki wielu badaniom możemy dzisiaj określić które z poszczególnych szczepów bakterii probiotycznych oddziałują na daną patologię, nie tylko w zakresie układu pokarmowego.

Laboratorium PiLeJe opracowało gamę specjalnych probiotyków LACTIBIANE. W ciągu 20 lat przeprowadzono liczne testy, na podstawie których wyselekcjonowano szczepy według określonych cech i potrzeb. Szczepy te są zdeponowane w Collection Nationale de Cultures de Micro-organismes (Państwowej Kolekcji Upraw Mikroorganizmów) w Instytucie Pasteura w Lille, we Francji. Pozwala to na zapewnienie jakości oraz możliwość odtworzenia i powtórnego zbadania wyselekcjonowanych szczepów.

BIOFILM – jest prebiotykiem bogatym w rozpuszczalny błonnik (inulinę z cykorii, FOS - fruktooligosacharydy) substancje stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit (fermentacja wytwarza maślany i propioniany). Biofilm może być zalecany w przypadku niezrównoważonej diety błonnika pokarmowego, wspiera terapię stanu zapalnego błony śluzowej jelit.

Skład:
- Inulina (5,4 g/ saszetka)
- Oligofruktoza (2,7 g/saszetka)

W opakowaniu 14 kapsułek.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

17 innych produktów w tej samej kategorii: