Nowy produkt

Zestaw Regeneris Plus

Mezoterapia wolumetryczna dla skóry mocno dojrzałej lub zniszczonej na twarz i szyję / dekolt 3 ampułkami osocza bogatopłytkowego wzbogaconego fibryną - Regeneris Plus. Zabieg ma na celu odtworzenie objętości twarzy i wypełnienie bruzd. Uzyskany preparat podaje się przede wszystkim w miejsca, które najszybciej tracą objętość, np. okolica skroniowa, policzki, bruzdy nosowo-wargowe, a także zagłębienia pod oczami.

Program biostymulacji komórek Regeneris opiera się na wykorzystaniuzdolności organizmu do regeneracji. Dzieje się to dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawartych w osoczu bogatopłytkowym (Autologiczna Odnowa Komórkowa).

Podając osocze bogatopłytkowe pobudzamy komórki własnego organizmu dając im  sygnał do odnowy i rewitalizacji. Metoda działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które:  

   - pobudzają procesy regeneracji tkanek
   - wspomagają proces angiogenezy - tworzenia nowych naczyń krwionośnych
   - aktywują mezenchymalne komórki macierzyste do namnażania
   - pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu
     
Prowadzi to do regeneracji, odnowy i nawilżenia skóry.  Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością do regeneracji. Wwyniku takiej terapii skóra odzyskuje ona młodzieńczą witalność, staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

\"\"

PRODUKT DLA OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO WYKONYWANIA ZABIEGU Z JEGO UŻYCIEM.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

Zapisz

3 innych produktów w tej samej kategorii: