Nowy produkt

RevitaLash ReGenesis Micro-Targeting Spray

Mikro-spray o ukierunkowanym działaniu, zaawansowana dwufazowa formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex® z wykorzystaniem technologii RevitaSome™

Jednym z kluczowych produktów linii ReGenesis™ by RevitaLash® Hair Enhancing System przeznaczonej do poprawy kondycji włosów jest Mikro-spray o ukierunkowanym działaniu, którego zaawansowana formuła zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex®. Produkt ten został opracowany z myślą o zwiększeniu objętości fryzury i nadaniu włosom pięknego wyglądu.

Jego wysoce zaawansowana dwufazowa formuła ochronna o lekkiej konsystencji zawiera chroniony patentem BioPeptin Complex® zamknięty w nośniku uzyskanym z zastosowaniem technologii RevitaSome™ umożliwiającej dwufazowe działanie ze stopniowym uwalnianiem substancji aktywnych produktu. W połączeniu z niezbędnymi substancjami odżywczymi, wzmacniającymi peptydami oraz wykazującymi działanie ochronne ekstraktami roślinnymi Mikro-spray o ukierunkowanym działaniu zapewnia lepsze nawilżenie, poprawę struktury i zwiększenie objętości włosów, nadając im zdrowszy i mocniejszy wygląd.

Zalety produktu:
- Produkt przeznaczony do pielęgnacji rzadkich włosów
- Zapobiega łamliwości włosów
- Pogrubia włosy, dodając fryzurze objętości

Sposób użycia:
Produkt przeznaczony do codziennego stosowania. Usuń zabezpieczenie z dyszy rozpylacza. Trzymaj buteleczkę w pozycji pionowej i skieruj wylot dyszy Mikro-sprayu bezpośrednio na włosy w miejsca, gdzie są one cienkie i tam gdzie ulegają przerzedzeniu. Rozpyl preparat na włosy wykonując 1-2 naciśnięcia pompki, a następnie wmasuj go palcami we włosy. Po wyschnięciu układaj włosy jak zwykle.

Kluczowe składniki:
- RevitaSomes™
- BioPeptin Complex®
- Liście nieśplika japońskiego
- Mikronizowane algi
- Flawonoidy cytrusowe i Kwas oleanolowy
- Ekstrakt z drzewa sandałowego
- Peptydy

ReGenesis™ by RevitaLash® to wyjątkowo skuteczna linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash®. Linia ReGenesis™ by RevitaLash®  wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®!

Produkt opracowany pod kontrolą lekarza dermatologa | Przebadany klinicznie | Hipoalergiczny | Niedrażniący.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: