Nowy produkt

NOURICHE - odżywcza suplementacja rzęs 3,75 ml

Odżywcza suplementacja Nouriche™ Eyelash Conditioner wykorzystuje najnowsze osiągnięcia zespołu doktora Brinkenhoffa twórcy marki RevitaLash®. Nouriche™ przywróci blask i całkowicie odmieni Twoje rzęsy!

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE™ jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie NOURICHE™ jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast nowa linia NOURICHE™ ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

Stworzona z połączenia opatentowanego kompleksu nanopeptydów, odżywczego aloesu, ekstraktu miłorzębu japońskiego, flawonoidów, antyoksydantów, witamin oraz aminokwasów sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie witalne i naturalnie kuszące.

Sposób działania
- pomaga uzyskać mocne,długie, ponętne i lśniące rzęsy,
- suplementuje i nawilża rzęsy mocą najnowszej generacji opatentowanych kompleksów składników,
- wyciąg z miłorzębu japońskiego, chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska,
- precyzyjny aplikator zapewnia wygodne użycie

Sposób użycia
Aplikuj codziennie na noc niewielką ilość odżywczej suplementacji Nouriche™ na rzęsy tuż u ich nasady. Poprawę zauważysz już po kilku tygodniach. Dla podtrzymania efekt stosuj regularnie.
Discover The Beauty of You™
Odkryj Swoje Piękno™

Opakowanie o pojemności 3.75 ml wystarcza na 6 miesięcy codziennej aplikacji (przy zastosowaniu zgodnie z zalecaniami producenta).

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowo wynosi on 7 dni roboczych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: